Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil, Eruh’ta gazi ve şehit aileleriyle iftarda bir araya geldi

BİR DİZİ İNCELEMELERDE BULUNMAK ÜZERE SİİRT’E GELEN İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. TAYYİP SABRİ ERDİL BERABERİNDE VALİ VEKİLİ MUHAMMED SAİT BAYTOK İLE BİRLİKTE ERUH KAYMAKAMLIĞI KOORDİNESİNDE ŞEHİT YAKINLARI, GAZİLER İLE YETİM AİLELER İÇİN DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA KATILDI.

BİR DİZİ İNCELEMELERDE BULUNMAK

İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, beraberinde Vali Vekili Muhammed Sait Baytok ile birlikte Eruh Kaymakamlığı koordinesinde şehit yakınları, gaziler ile yetim aileler için düzenlenen iftar programına katıldı.

Şehit yakınları, öksüz ve yetim aileleri ile bir süre sohbet eden Bakan Yardımcısı Erdil, vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi. Vatandaşların ramazanını tebrik eden Bakan Yardımcısı Erdil, “Bugün şanlı bayrağımızın altında millet olarak huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak, canını bu vatan uğrunda, milletin bekası uğrunda şehit olan kardeşlerimizin ve bu uğurda çarpışan gazilerimizin sayesindedir. Tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, minnetle yâd ediyorum. Ruhları şad, makamları cennet olsun” dedi.

İftar programı yapılan dua ile sona erdi.