Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hatay’ın dezenfeksiyon işlemleri Gölcük Belediyesi’ne emanet

DEPREM FELAKETİNİN ARDINDAN HATAY’DA GÖREV ALAN GÖLCÜK BELEDİYESİ EKİPLERİ İLAÇLAMADAN DEZENFEKSİYONA, KONTEYNER KENT ÇALIŞMALARINDAN İÇME SUYU İHTİYAÇLARINA KADAR BİRÇOK NOKTADA FAALİYET GÖSTERİYOR.

DEPREM FELAKETİNİN ARDINDAN HATAY’DA

Deprem felaketinin ardından Hatay’da görev alan Gölcük Belediyesi ekipleri ilaçlamadan dezenfeksiyona, konteyner kent çalışmalarından içme suyu ihtiyaçlarına kadar birçok noktada faaliyet gösteriyor.

Gölcük Belediyesi ekipleri Hatay’da depremin yaralarını sarmak için dezenfeksiyon, enkaz kaldırma, yemek, su ve erzak dağıtımı çalışmalarını yürütüyor. Sık sık Hatay’a giderek çalışmaları koordine eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de depremzedelerin ihtiyaçlarını gidermek için yapılan çalışmaları denetliyor. Gölcük Belediyesi ekipleri, Hatay Defne’de, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 3. etap konteyner kentinde zemin iyileştirme çalışmalarına da destek oluyor.

Sahada çalışmaları denetleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Hatay’da dezenfeksiyon, ilaçlama, larva, vektör mücadelesi ve kireçleme çalışmalarıyla ilgili Amasya Valisi Mustafa Masatlı’nın başkanlığında düzenlenen değerlendirme ve koordinasyon toplantısına katılarak, çalışmalara ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.