Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gaziantep’te yol kesme, tehdit ve darp olayı firarisi yakalandı

GAZİANTEP’İN OĞUZELİ İLÇESİNDE MEYDANA GELEN YOL KESME, GASP, KİŞİYİ HÜRRİYETİNDEN YOKSUN BIRAKMA, TEHDİT İLE DARP OLAYININ FAİLLERİ ARASINDA YER ALAN VE ARANMASI BULUNAN ŞÜPHELİ ŞAHIS YAKALANDI. YAKALANAN ŞÜPHELİ, SEVK EDİLDİĞİ ADLİ MERCİLERCE TUTUKLANDI.

GAZİANTEP'İN OĞUZELİ İLÇESİNDE MEYDANA

Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde meydana gelen yol kesme, gasp, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, tehdit ile darp olayının failleri arasında yer alan ve aranması bulunan şüpheli şahıs yakalandı. Yakalanan şüpheli, sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 20 Haziran 2022 tarihinde Oğuzeli ilçesinde meydana gelen yol kesme, gasp, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, tehdit ile darp olayıyla ilgili çalışma yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde, yol kesme, gasp, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, tehdit ile darp olayının failleri arasında yer alan ve aranması bulunan Y.Ö. isimli şüpheli şahıs, saklandığı adrese yapılan operasyonla yakalandı. Yakalanan şüpheli, sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı.