Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Futbol camiası iftar programında buluştu

BAYIRKÖY BELEDİYESPOR KULÜP BAŞKANI ÖZCAN BİCAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ FUTBOL CAMİASI İÇİN İFTAR YEMEĞİ PROGRAMI DÜZENLEDİ

BAYIRKÖY BELEDİYESPOR KULÜP BAŞKANI

Bayırköy Belediyespor Kulüp Başkanı Özcan Bican ve yönetim kurulu üyeleri futbol camiası için iftar yemeği programı düzenledi.

Bilecik 2. Amatör Futbol Ligi’nde beldeyi temsil edecek Bayırköy Belediyespor Kulüp Başkanı Özcan Bican ve yönetim kurulu üyelerinin organizasyonu ile futbol camiası için iftar programı düzenlendi. İftara Bilecik Belediyeler Birliği aynı zamanda Bayırköy Belde Belediye Başkanı olan Mustafa Yaman’da katıldı. Başkan Yaman program sonrası yaptığı konuşmada, “Bu sezon Bilecik 2. Amatör Futbol Ligi’nde beldemizi temsil edecek olan Bayırköy Belediyespor futbol kulübümüzün kulüp başkanı Özcan Bican ve yönetim kurulu üyelerinin organizasyonu ile kulübümüzde önceki dönemlerde futbol oynamış büyüklerimiz ile şimdiki futbolcu kardeşlerimizle iftar programında bir araya geldik. Bu güzel organizasyona katılan tüm kardeşlerimize teşekkürlerimi sunarken futbol takımımıza yeni sezonda başarılar diliyorum sevdamızın adı Bayırköy Belediyespor’dur” ifadelerini kullandı.