Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erdemli’de şehit polisler için Mevlid-i Şerif okutuldu

TÜRK POLİS TEŞKİLATI`NIN 178’İNCİ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ VE POLİS HAFTASI ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE MERSİN ERDEMLİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ŞEHİT POLİSLER İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU. ZİYARET EDİLEN ŞEHİT KABİRLERİNE İSE KARANFİL BIRAKILDI.

TÜRK POLİS TEŞKİLATI`NIN 178'İNCİ

Türk Polis Teşkilatı`nın 178’inci kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde Mersin Erdemli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından şehit polisler için Mevlid-i Şerif okutuldu. Ziyaret edilen şehit kabirlerine ise karanfil bırakıldı.

Erdemli Ulu Camii’de düzenlenen Mevlid-i Şerif programında ellerini semaya kaldıran vatandaşlar tüm şehitler, milli birlik ve beraberlik için dua etti.

Burada kısa bir konuşma yapan İlçe Müftüsü Hasan Küçük, “Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş kahraman polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyoruz. Allah’ım emniyet güçlerimizi ve silahlı kuvvetlerimizi havada karada her yerde muzaffer eylesin. Bu vesileyle polis teşkilatımızın da 178’inci kuruluş yıl dönümünü canı gönülden kutluyorum” dedi.

Etkinlikler çerçevesinde gün içinde Erdemli Cumhuriyet Başsavcısı Veli Gündüz ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Başkomiser Hanifi Umar ’ün de katılımıyla şehit kabirleri ziyaret edildi, kabirlere karanfil bırakıldı. Erdemli Kaymakamı Aydın Tetikoğlu emniyet müdürlüğünü ziyaret ederek teşkilat mensuplarının haftasını kutladı.