Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ekrem İmamoğlu’ndan Muharrem İnce’ye Isparta’dan seçim göndermesi

SEÇİM ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE ISPARTA’YA GELEREK HALK BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİREN İMAMOĞLU MUHARREM İNCE’YE GÖNDERMEDE BULUNARAK “BİRİLERİ BEN AYRI MÜCADELE EDECEĞİM DİYEBİLİR, SİZLER BU BİRLİĞİN GÜCÜNÜN BİR PARÇASI OLMAK ZORUNDASINIZ” DEDİ.

SEÇİM ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE ISPARTA’YA

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’ye seçim göndermesi yaparak “Birileri ben ayrı mücadele edeceğim, diyebilir. Sizler bu birliğin gücünün bir parçası olmak zorundasınız.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde Isparta’ya geldi. Esnaf ziyaretlerinin ardından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda halk buluşması gerçekleştiren İmamoğlu, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’ye göndermede bulundu. Millet İttifakı’na davet eden İmamoğlu, yaptığı konuşmasında “Benim güzel hemşerilerim bakınız ortada güçlü bir ittifak var; milletin ittifakı, elbette hepinizi oraya davet ediyoruz. Birileri ben ayrı mücadele edeceğim, diyebilir. Ben konuya girmiyorum, yolu açık olsun, beni ilgilendirmiyor. Ama aranızdan bir kişi bile bu birlikten ayrılmayacak. Sizler bu birliğin gücünün bir parçası olmak zorundasınız. Gelin bu coşkulu büyük topluluğa, bu güzel Millet İttifakı’na katılın. Ayrılmayın, uzaklaşmayın, milletçe başaralım. Birliğin gücünden ayrılmayın, Millet İttifakı’ndan ayrılmayın. Gelin bu işi ilk turda bitirelim” ifadelerini kullandı.