Eğitim temalı karikatür yarışması başvuruları devam ediyor - Banses GazetesiBanses Gazetesi

30 Mayıs 2023 - 17:20

Eğitim temalı karikatür yarışması başvuruları devam ediyor

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN BU YIL 4’ÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK OLAN “EĞİTİM” TEMALI ULUSLARARASI KARİKATÜR YARIŞMASINA BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR.

Eğitim temalı karikatür yarışması başvuruları devam ediyor
Son Güncelleme :

01 Nisan 2023 - 12:46

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl farklı konularla düzenlediği uluslararası karikatür yarışmasının başvuruları devam ediyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek “Eğitim” temalı karikatür yarışmasına katılmak isteyenlerin 21 Nisan 2023 Cuma Günü mesai bitimine kadar “Muğla Büyükşehir Belediyesi 4. Uluslararası Karikatür Yarışması’’ başlığı ile sanatçının adı, soyadı, Şehir ve Ülkesi yazılarak, karikatur.yarisma@mugla.bel.tr adresine göndermeleri yeterli olacak.

5 Mayıs 2023 tarihinde sonuçları açıklanacak yarışmaya amatör ve profesyonel herkes katılabilecek. Yarışmaya katılmak isteyenler başvuru şartnamesine https://www.mugla.bel.tr/duyuru/mugla-buyuksehir-belediyesi-4-uluslararasi-karikatur-yarismasi-sartnamesi linkinden ulaşılabilecek. Eğitim temalı uluslararası karikatür yarışmasının seçici kurulu ünlü karikatürcüler Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Savaş Ünlü, Şevket Yalaz, Abdülkadir Uslu, Sarkis Paçacı, Ahmet Önel, Mehmet Selçuk, Muğla Büyükşehir Belediyesi raportöründen oluşuyor.

Seçici kurul 29 Nisan 2023 tarihinde toplanacak. Uluslararası karikatür yarışmasının sonuçlarını 5 Mayıs 2023 tarihinde açıklanacak.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.