Doğan: “Her gün 100'lerce insan gelerek üye oluyor”   - Banses Gazetesi - Bandırma'nın Güncel Haber SitesiBanses Gazetesi – Bandırma'nın Güncel Haber Sitesi

6 Şubat 2023 - 01:58

Doğan: “Her gün 100’lerce insan gelerek üye oluyor”  

Doğan: “Her gün 100’lerce insan gelerek üye oluyor”  
Son Güncelleme :

26 Aralık 2022 - 16:54

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, 2023 Genel Seçimleri için çalışmalara başladıklarını kaydederek her gün 100’lerce insanın  gelerek partilerine üye olduğunu söyledi.

#Hedef2023 sloganı ile başlatılan kampanyalar hakkında bilgi veren Doğan, “Hedefimiz öncelikle 2023 seçimlerinde hem bölgemizde hem de ülkemizde Partimizin gücüne güç katmaktır” dedi.

Doğan açıklamasında şunları söyledi: “Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 2023 Hedefimize emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız hem ülkemizde hem de uluslararası arena da ülkemiz adına yapılması gereken siyaseti başarı ile sürdürüyor. Biz de Bandırma İlçe Teşkilatımız ile birlikte her akşam bir mahallemizde olmak üzere 55 Mahallemiz ile yapacağımız Üye Katılım çalışmalarına devam ediyoruz. Halkımızın Ak Partimize katılımı oldukça yoğun, hem mahallelerimizde yaptığımız çalışmalarda, hem de partimizin önünde açmış olduğumuz standımızda her gün 100’lerce insan gelerek üye oluyor. Dünyanın en büyük siyasi teşkilatı olan Ak Parti ailemiz her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. Ak Ailemize katılmak isteyen tüm vatandaşlarımızı parti binamıza davet ediyoruz.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.