Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Doç. Dr. Tekin, 12’nci kitabını okuyucu ile buluşturdu

MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ (MAUN) İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKAN YARDIMCISI DOÇ. DR. ZELİHA TEKİN,12’İNCİ KİTABI OLAN CEHENNET’İ OKUYUCULARIYLA BULUŞTURDU.

MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ (MAUN)

Muş Alparslan Üniversitesi (MAUN) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Zeliha Tekin, 12’nci kitabı olan Cehennet’i okuyucularıyla buluşturdu.

Muş Alparslan Üniversitesi (MAUN) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Zeliha Tekin, Cehennet adlı kitabının uzun süren bir araştırmanın, mitoloji, Kur’an, İncil, Tevrat ve bunları yorumlayan yerli ve yabancı kaynakların, tarih ve bilim kitaplarının kümülatif olarak okunmasının ve derin bir araştırmanın ürünü olduğunu belirtti.

Yeni çıkarttığı kitabı ile ilgili detaylar paylaşan Tekin, araştırarak öğrenmenin önemine değinerek, “Bizler gözümüz gördüğü, aklımız erdiği sürece bilgiyi arayan ve çoğaltan; bilimle dinler arasına kalın duvarlar örmeyen insanlardan olmalıyız. Evimizin penceresinden dışarıya baktığımızda gördüğümüz insanları, hayvanları, çiçekleri, bitkileri, dağları, nehirleri, gökyüzünü, bulutları, yıldızları, ayı, güneşi, toprağı kısacası yerde, yerin altında ve gökte ne varsa anlamlandırıp açıklayabilmek istiyorsak daha fazla okuyup öğrenmemiz, araştırıp bilgimize bilgi katmamız gerekmektedir. Hiç şüphesiz ki, her ilmin sahibi, bilinmeyen her sırrın cevabı evreni var eden yaradandır ve yaradan insana düşünebilme yeteneği hediye etmiştir” dedi.