Deniz Grup yeni ofisiyle ilgi odağı oldu    - Banses Gazetesi - Bandırma'nın Güncel Haber SitesiBanses Gazetesi – Bandırma'nın Güncel Haber Sitesi

6 Şubat 2023 - 02:30

Deniz Grup yeni ofisiyle ilgi odağı oldu   

Deniz Grup yeni ofisiyle ilgi odağı oldu   
Son Güncelleme :

20 Ocak 2023 - 14:59

Bandırma’da inşaat sektöründe bugüne kadar birçok farklı projeye imza atan Deniz Grup, Bandırma 17 Eylül Mahallesi Hacı Keşfettin Caddesi’nde şık ve fütürist çizgilerin hakim olduğu yeni ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa; Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, siyasi parti ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, Eski Belediye Başkanları Dursun Mirza ile Sedat Pekel’in yanı sıra iş dünyası temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış öncesi Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun ve açılışa katılamayan siyasetçilerin tebrik mesajları okundu.

Açılışta konuşan Deniz Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve GELECEK Partisi Mali İşler Başdanışmanı Burhan Deniz, “Öncelikle sizleri grubumuz adına sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Hoş geldiniz, onur verdiniz; böylesine büyük bir katılımla bizi, yüreklendirdiniz.  Kurumsal ve iş alanındaki deneyimlerini sektöre aktarmayı amaçlayan Deniz Grup, gelişmiş teknolojileri kullanarak kaliteyi ön plana çıkaran hizmetler vermeye ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyetinin sağlanmasına odaklanmıştır.   Deniz Grup olarak insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluğu ile müşterilerinin beklentilerine en uygun çözümü sunarak, edindiği tecrübelerle sürekli ileri gitmeyi ve sektörde lider bir firma olmayı kendisine hedef seçmiştir.   Deniz Grup olarak daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendimizi yenileyerek hizmet kalitesini yükseltmeyi ve geliştirmeyi; yüksek müşteri memnuniyetini kalıcı dostluklara dönüştürerek, güvenilir, samimi ve profesyonel hizmetler sunmayı; bu birikimini sektörün gelişimi için kullanarak, bu alanda Bandırma’mızın öncü ve lider şirketi olmayı kendimize vizyon edindik.” dedi.

Açılışta hayırlı olsun dileklerinde bulunan Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, “Burhan Deniz’in Bandırmamıza çok güzel bir yer kazandırdığına inanıyorum. İlerleyen süreçlerde bunları hep birlikte yaşayarak göreceğiz. Hayırlı olması dileğinde buluyorum” diye konuştu.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun da yaptığı konuşmada Deniz Grup’un Bandırma’ya değer katan bir olduğuna işaret etti. Tolga Tosun, “Bandırma’ya uzun yıllardır katma değer sağlayan bir aile, Bandırma’ya çok uzun yıllardır ağabeyleri kardeşleriyle birlikte istihdam sağlayarak katma değer sağlıyorlar. Hepimiz inşaat sektöründeyiz ama güzel bir inşaat ofisinin önündeyiz, Bandırma’da böyle bir inşaat ofisi yok. Gerçekten güzel bir vizyon ortaya koymuşlar yaptıkları işleri biz takdirle izliyoruz. Biz her zaman Burhan’ın yanındayız, destekliyor, her zaman yanında olacağız.” dedi.

Açılış töreninin ardından pasta kesimi gerçekleştirilirken davetliler, fütürist çizgilerle oluşturulan yeni ofisi gezdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.