Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Amerika’ya şu seçimlerde bir ders vermemiz lazım”

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, “ÖZELLİKLE AMERİKA’YA ŞU SEÇİMLERDE BİR DERS VERMEMİZ LAZIM. JOE BİDEN ORADAN KONUŞUYOR. JOE BİDEN’IN BÜYÜKELÇİSİ GİDİYOR BAY BAY KEMAL’İ ZİYARET EDİYOR. SEN BÜYÜKELÇİSİN. SENİN BURADAKİ MUHATABIN CUMHURBAŞKANI’DIR. SEN ŞİMDİ BUNDAN SONRA HANGİ YÜZLE KALKIP DA CUMHURBAŞKANINDAN RANDEVU İSTEYECEKSİN. BİZİM KAPILAR KAPANDI İŞTE ONA, BİR DAHA GİREMEZ.” DEDİ.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN,

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Özellikle Amerika’ya şu seçimlerde bir ders vermemiz lazım. Joe Biden oradan konuşuyor. Joe Biden’ın büyükelçisi gidiyor bay bay Kemal’i ziyaret ediyor. Sen büyükelçisin. Senin buradaki muhatabın Cumhurbaşkanı’dır. Sen şimdi bundan sonra hangi yüzle kalkıp da Cumhurbaşkanından randevu isteyeceksin. Bizim kapılar kapandı işte ona, bir daha giremez.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bağcılar Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmasında ”Depremden sonra şu anda orada yaptığımız evler hakikaten devletin sahiplenmesinin nişanesi oldu. Benim devletim demesi lazım. Bu da tabi bizim çalışmamızla olacak. Devletimiz halkını yalnız bırakmayacak, sahiplenecek sahipleniyor. Bu işi de şuanda en başarılı şekilde yürütüyoruz. Yoğun bir gayret var.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin özellikle bu seçimlerde Amerika’ya bir ders vermesi gerektiğini belirterek “Joe Biden oradan konuşuyor. Joe Biden’ın büyükelçisi gidiyor bay bay Kemal’i ziyaret ediyor. Ayıptır biraz kafanı çalıştır. Sen büyükelçisin. Senin buradaki muhatabın Cumhurbaşkanı’dır. Sen şimdi bundan sonra hangi yüzle kalkıp da Cumhurbaşkanından randevu isteyeceksin. Bizim kapılar kapandı ona, işte bir daha giremez. Niye? Haddini bileceksin. Büyükelçi olarak görevini bileceksin. Bir büyükelçi nasıl çalışır bunu öğreneceksin. Bunu öğrenmediğin takdirde bu kapı öyle yol geçen hanı değil giremezsin. Onun içinde inşallah 14 Mayıs’a iyi hazırlanıyoruz. İyi koşturuyoruz. Özellikle 6 milyonu aşkın gencimiz var ve bu gencimizin bu seçimlerdeki duruşu çok çok önemli” dedi.