Çocuk parkı çürüyor belediye önlem almıyor - Banses Gazetesi - Bandırma'nın Güncel Haber SitesiBanses Gazetesi – Bandırma'nın Güncel Haber Sitesi

6 Şubat 2023 - 03:02

Çocuk parkı çürüyor belediye önlem almıyor

Çocuk parkı çürüyor belediye önlem almıyor
Son Güncelleme :

09 Aralık 2022 - 5:28

Hacı Keşfettin Caddesi, Bandırmaspor Otoparkı içinde bulunan çocuk parkı acil olarak bakım bekliyor. Aileler parkın bir an önce tamir edilemsini istiyor.

Cin çukuru içinde yer alan çocuk parkı salıncaklarındaki kırıklar nedeniyle tehlike oluşurken boyaları dökülmüş olan oyun grupları da kir ve pas içinde ayrıca oyun alanının zemini de sökülmüş durumda. Bölgede yaşayan vatandaşlar konuyu birçok kez Bandırma Belediyesine ilettiklerini ancak hiçbir çalışma yapılmadığını söyledi. Mahalle sakinleri ”Biz istiyoruz ki çocuklarımız güven içinde parklarda oyun oynasınlar, eğlensinler ama Cin Çukurunda bulunan çocuk parkı için bunu söylemek pek mümkün değil. Parkta zemin oldukça kötü.  Ayrıca salıncaklar kırık olduğu için çocuklarımızı güvenli bir şekilde sallayamıyoruz. Oyun grupları bakımsızlıktan çürüyor. İstediğimiz çok zor bir şey de değil sadece salıncakların tamir edilmesini, bakım yapılması ve zeminin düzetilmesini istiyoruz. Yetkililer inşallah en kısa zamanda bu çağrımızı duyarlar ve çocuk parkımızı yenilenir” dediler.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.