Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükşehir’den Serik Çandır Toptancı Hali’ne modern dokunuşlar

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN, SERİK ÇANDIR TOPTANCI HALİ’NDE BAŞLATTIĞI YENİLEME VE MODERNİZE ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR. ARDİYE BİNALARININ DIŞ CEPHE TADİLATLARINI TAMAMLAYAN EKİPLER ÇATI YALITIM İMALATINA BAŞLADI.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN, SERİK

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Serik Çandır Toptancı Hali’nde başlattığı yenileme ve modernize çalışmaları aralıksız devam ediyor. Ardiye binalarının dış cephe tadilatlarını tamamlayan ekipler çatı yalıtım imalatına başladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yerelden kalkınma ilkesiyle tarım sektörüne destekleri üretimden pazara her alanda sürüyor. Bu çerçevede Antalya’da yeni haller inşa eden Büyükşehir Belediyesi, mevcut halleri de komisyoncu ve üreticilerin daha iyi hizmet verebilmesi için modernize ediyor. Serik ilçesinde yaklaşık 50 dönüm üzerine kurulu 68 iş yeri barındıran Çandır Toptancı Hali de Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileniyor.

Ardiye binaları yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca başlatılan çalışmalarda halin yıpranan bölümleri yeniden düzenlenerek, daha modern hale getirildi. Çandır Hali’nde bugüne kadar ihmal edilen kanalizasyon sorunu da çözüldü. Yıllardır bakımsız kalan ardiye binalarının dış cephe tadilat imalatlarını tamamlayan ekipler çatı yalıtım imalatına başladı. İdari bina da ise iç ve dış cephe yenileme ve düzenleme çalışmaları devam ediyor.