Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükşehir Geçici Köpek Bakım Evi, depremzede hayvanlara ev sahipliği yapıyor

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GEÇİCİ KÖPEK BAKIM EVİ, KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ DEPREMLERDEN ETKİLENEN DEPREMZEDE HAYVANLARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR.

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GEÇİCİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Geçici Köpek Bakım Evi, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen depremzede hayvanlara ev sahipliği yapıyor. Hatay’dan 50, Kahramanmaraş’tan 100 dilsiz dostun bakım ve tedavileri Büyükşehir Belediyesi Geçici Köpek Bakım Evi’nde gerçekleştiriliyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın ‘dilsiz dostlar’ diye nitelendirdiği tüm sokak hayvanlarını sahipsiz bırakmıyor. Kahramanmaraş merkezli depremlerde 11 il yıkıma uğrarken, hayvanlar da depremlerden olumsuz etkilendi.

Enkaz altında kalarak kurtarılan, sahiplerini kaybeden ya da deprem kentlerinde bakım evlerinde kalan kedi ve köpeklere Kayseri Büyükşehir Belediyesi sahip çıkarak, bakım ve tedavilerini gerçekleştiriyor.

Hatay’dan 50, Kahramanmaraş’tan 100 köpek, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Geçici Köpek Bakım Evi’ne getirilerek, özel ilgi ve bakıma alındı.