Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bu iftar yalnızca çocuklara özel

KOCAELİ’NİN DERİNCE İLÇESİNDE “İLK ORUCUM ÇOCUK İFTARI PROGRAMI”NDA ORUÇLAR HEP BİRLİKTE AÇILIRKEN, BAŞKAN AYGÜN “RABBİM ÇOCUKLARIMIZIN YÜZLERİNDEN GÜLÜMSEMEYİ HİÇ EKSİK ETMESİN” DEDİ.

KOCAELİ’NİN DERİNCE İLÇESİNDE “İLK

Derince’de ’İlk Orucum Çocuk İftarı Programı’nda oruçlar hep birlikte açılırken, Başkan Aygün “Rabbim çocuklarımızın yüzlerinden gülümsemeyi hiç eksik etmesin” dedi.

Ramazan boyunca birçok farklı program düzenlenen Derince’de bu kez çocuklara özel iftar programı düzenlendi. Etkinlik içerisinde çocuklar için çeşitli gösteriler de sergilendi. Katılım gösteren hiçbir çocuk unutulmayarak her birine hediye takdimi de yapıldı. Programda çocuklarla tek tek ilgilenen ve selamlama konuşması yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “İlk Orucum Çocuk İftarı Programı’nda bu akşam kıymetli evlatlarımızla bir aradayız. Rabbim çocuklarımızın yüzlerinden gülümsemeyi hiç eksik etmesin” dedi.

Derince Kaymakamı Meftun Dallı ise konuşmasında, “Belediye Başkanımız Zeki Aygün’ün ev sahipliğinde, bu akşam oruçlarımızı sevgili çocuklarımızla birlikte açtık. Başkanımıza, organizasyonda emeği geçen arkadaşlarıma, davetimize katılan çocuklarımıza, ailelerine ve misafirlerimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.