Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bolu’da ’Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne Hakaret’ten 4 Sol Parti üyesi gözaltına alındı

BOLU’DA SOL PARTİ ÜYESİ DÖRT KİŞİ, “CUMHURBAŞKANINA HAKARET” VE “TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’NE HAKARET” İÇERİKLİ BİLDİRİLER DAĞITTIKLARI GEREKÇESİYLE POLİS TARAFINDAN GÖZALTINA ALINDI. GÖZALTINA ALINAN 4 KİŞİ İFADELERİNİN ALINMASININ ARDINDAN SERBEST BIRAKILDI.

BOLU'DA SOL PARTİ ÜYESİ

Bolu’da “Cumhurbaşkanına Hakaret” ve “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne Hakaret” içerikli bildiriler dağıttıkları gerekçesiyle 4 Sol Parti üyesi polis tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alınan 4 kişi ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Sol Parti Bolu Milletvekili adayları Sinan Cantürk ve Ahmet Aksoy, parti merkez ilçe başkanı Özer Çetinkaya ve parti üyesi Yusuf Belek, İzzet Baysal Caddesi’nde “Cumhurbaşkanına Hakaret” ve “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne Hakaret” içerikli bildiriler dağıttıkları gerekçesiyle polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Yaklaşık 3 saat gözaltında kalan şüphelilerin ifadeleri alındıktan sonra haklarında adli işlem başlatıldı. Haklarında adli işlem başlatılan 4 Sol Parti üyesi, daha sonra serbest bırakıldı.