Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bilsoft Yazılım, çalışanlarının katkısıyla başarı hikayesine yön veriyor

KOBİ’LERE YÖNELİK TİCARİ YAZILIMLAR GELİŞTİREN VE SEKTÖRÜN LİDER FİRMALARINDAN BİLSOFT YAZILIM, KURULUŞUNUN 18. YILINI KUTLADI.

KOBİ’LERE YÖNELİK TİCARİ YAZILIMLAR

KOBİ’lere yönelik ticari yazılımlar geliştiren ve sektörün lider firmalarından Bilsoft Yazılım, kuruluşunun 18. yılını kutladı. Şirket çalışanları özel ödüller alırken aynı zamanda şirketin başarısının arkasındaki anahtar unsurlarından biri olan aileleri ile birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.

Bilsoft Yazılım Kurucusu ve Genel Müdürü Ahmet Veli, yaptığı konuşmada çalışanların katkılarının firma için çok değerli olduğunu belirtti. Ödüllendirilen personeller, şirketin kendilerine verdiği desteğin kendilerini motive ettiğini, daha fazla çalışma isteği uyandırdığını ifade etti. Şirketin çalışanları ve aileleri, Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelerek vakit geçirdi. Çalışanların aileleriyle beraber olmasının mutluluğunu yaşadıklarını ve bu tür etkinliklerin şirket kültürünün bir parçası olduğu vurgulandı.

Bilsoft Yazılım’ın kuruluşundan bugüne kadar geçen 18 yılda, çok büyük başarılara imza attığı belirtildi. Ahmet Veli, gelecek yıllarda da şu an olduğu gibi hedeflerine ulaşacaklarına inandıklarını ifade etti.

Tüm bu gelişmeler göstermektedir ki, Bilsoft’un başarı hikayesi sadece doğru stratejilerle değil, aynı zamanda çalışanlarının katkısıyla da gerçekleştiğinin altını çizen Veli, şirketin çalışanlarına verdiği değerin işletme başarısındaki önemini vurgulayarak konuşmasını sonlandırdı.