Belediye ucuz et satışına başladı | Bandırma Haber
Belediye ucuz et satışına başladı

Belediye ucuz et satışına başladı

ABONE OL
Eylül 21, 2023 00:14
Belediye ucuz et satışına başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Bandırma Belediyesi, “Mobil Et Satış” noktası oluşturarak Ramazan ayı boyunca kıyma ve kuşbaşı et satışlarına başladı. Piyasada kilosu yaklaşık 300 lira olan kıyma ve kuşbaşı et, 225 liradan satışa sunuldu.

Bandırma Nikah Salonu önünde Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Başkan Yardımcısı Aydın Yağar, CHP İlçe Başkanı Mehmet Atak’ın katılımıyla ilk satışlar gerçekleştirildi.

Mobil et satış aracının nikah salonu önünde faaliyetine başladığını ve farklı zamanlarda Bandırma’nın çeşitli mahallerinde de et satışlarına devam edeceğini belirten Tolga Tosun, 1 ay boyunca mobil et satış aracı ile vatandaşlara kaliteli ve uygun fiyatla et sağlayacaklarını kaydetti.

Tolga Tosun, “üreticiden hayvanının aldık, kesimini yaptırdık ve kasaplar aracılığıyla da bunlar birer kiloluk kıyma ve kuşbaşı olarak paketlettik. 1 kilo kıyma da 1 kilo kuşbaşı da 225 liradan satışa sunuldu. 30 gün boyunca Bandırma’nın çeşitli noktalarına satışlar devam edecek. 5 gün boyunca Nikah Salonun önünde kalacak ve sonrasında Ayyıldız, 100. yıl gibi çeşitli mahallelerimize de aracımız götüreceğiz.” dedi.

Sosyal belediyecilik anlayışla vatandaşın ekonomisine katkı sağlamak istediklerini kaydeden Başkan Tolga Tosun, “Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Bugün itibariyle günlük satış rakamı çıkacak, bu satışlara göre anlaşmalarımızı yaparak ramazan ayı boyunca kaliteli ve uygun fiyatlı etlerimizi halkımıza ulaştıracağız.” diye konuştu.

Sosyal Medya Logoları

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.