Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bekir Develi’den ’Bizim Hikayemiz’ söyleşisi

TERME BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE TELEVİZYON PROGRAMCISI VE YAZAR BEKİR DEVELİ, ‘BİZİM HİKAYEMİZ’ ADLI SÖYLEŞİ YAPTI.

TERME BELEDİYESİ'NİN DÜZENLEDİĞİ RAMAZAN

Samsun’un Terme Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan etkinliklerinde televizyon programcısı ve yazar Bekir Develi, ’Bizim Hikayemiz’ adlı söyleşi yaptı.

Terme Belediyesi, Kültürel etkinlikler kapsamında sevilen isimleri ağırlamaya devam ediyor. Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında televizyon programcısı ve yazar Bekir Develi ’Bizim Hikayemiz’ söyleşisiyle Termelilerle buluştu. Terme Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe ilçe sakinleri yoğun katılım gösterdi. Hem eğlendiren hem de düşündüren hikayeleriyle Develi, özellikle gençlere ve ailelere önemli mesajlar verdi. Programa katılan Develi, izleyicilerden büyük alkış topladı. Develi, “Sizlerle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duydum. Bu güzel akşam için değerli belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“Etkinlikler sürecek”

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Sözün ustası Bekir Develi’ye, hemşehrilerimize unutulmaz bir akşam yaşattığı için teşekkür ediyorum. Söyleşisiyle içimizi ısıttı, güldürürken düşündürdü. Değerli hemşehrilerimizi böyle güzel etkinliklerle buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.