Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Talus: “Bu zor günleri de hep birlikte aşacağız”

DEPREMZEDELER İLE İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELEN AK PARTİ KOCAELİ İL BAŞKANI ŞAHİN TALUS, “DEVLETİMİZİN BÜTÜN İMKANLARIYLA, BELEDİYELERİMİZDEN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZA GEREKLİ TÜM KURUM VE KURULUŞLARIMIZ DA YARALARI SARMAYA ÇALIŞIYOR. MİLLETİMİZİN YÜCE GÖNLÜYLE HEP BİRLİKTE OLACAĞIZ VE BU ZOR GÜNLERİ DE HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ” DEDİ.

DEPREMZEDELER İLE İFTAR PROGRAMINDA

Depremzedeler ile iftar programında bir araya gelen AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, “Devletimiz bütün imkanlarıyla, tüm kurum ve kuruluşlarımız da yaraları sarmaya çalışıyor. Milletimizin yüce gönlüyle hep birlikte olacağız ve bu zor günleri de hep birlikte aşacağız” dedi.

Kocaeli’ye gelerek akrabalarının yanında kalan, ev tutan, yurt ve misafirhanelerde bulunan depremzedelerle sık sık bir araya gelen İl Başkanı Şahin Talus, Darıca Hüma Hatun Diriliş Kampı’nda misafir edilen depremzedeleri ziyaret etti. Depremzedelerle birlikte iftar yapan Talus, “Şehrimize gelerek, burada misafir olan bütün depremzedelerimize ulaşmaya çalışıyor ve yalnız olmadıklarını belirtiyoruz. Bugün teşkilatımızın bütün kademeleri, belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız, kadın ve gençlik kollarımız asrın felaketinden etkilenen vatandaşlarımızın yanındalar. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Devletimiz bütün imkanlarıyla, belediyelerimizden sivil toplum kuruluşlarımıza gerekli tüm kurum ve kuruluşlarımız da yaraları sarmaya çalışıyor. Milletimizin yüce gönlüyle hep birlikte olacağız ve bu zor günleri de hep birlikte aşacağız” dedi.

Başkan Talus’a AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay da eşlik etti.