Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Saygılı’dan Buca buluşması

AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANI BİLAL SAYGILI, GÖREVE GELDİKTEN SONRA İLK TEŞKİLAT ZİYARETİNİ AK PARTİ BUCA İLÇE BAŞKANLIĞINA YAPTI

AK PARTİ İZMİR İL

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Buca ilçe teşkilatı ile buluşmasında, “İzmir’de teşkilatlarımız da hazır ve nazır. Buca’da gördüğüm teşkilat ruhu, İzmir’den yakacağımız işaret fişeği ile ülke genelinde eser ve hizmet siyasetimizin milletimizin iradesi ile yeniden tecelli edeceğidir’’ dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, göreve geldikten sonra ilk teşkilat ziyaretini AK Parti Buca İlçe Başkanlığına yaptı. Parti girişinde ana kademe, kadın ve gençlik kolları tarafından coşku ile karşılaşan Başkan Saygılı, “Buca teşkilatımız geçmişte olduğu gibi bugün de gördüğüm üzere iri ve diri. AK Parti Ailesi olarak durmadan, yorulmadan milletimiz için ülkemiz için vatanımız için Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çalışıyoruz. İzmir’de, teşkilatlarımız da hazır ve nazır. Milletimizin kurduğu parti olarak milletimizle hep iç içe olduk. Teşkilatımızın güçlü yapısı ile 14 Mayıs seçimlerine şimdiden hazırız. Buca’da gördüğüm teşkilat ruhu, 14 Mayıs’ta, İzmir’den yakacağımız işaret fişeği ile ülke genelinde eser ve hizmet siyasetimizin milletimizin iradesi ile yeniden tecelli edeceğidir. Bu yüzdendir ki AK Parti 21 yıllık iktidarını, 85 milyon insanıyla doğudan batıya, kuzeyden güneye ülkemizin tamamına yaptığı hizmetlere borçludur’’ diye konuştu.

“Onun omzundaki yükleri sırtlanacağız”

“Milletimiz geçmişte koalisyon dönemlerinde en kısası 3 ay en uzunu ise 3,5 yıl süren koalisyon hükümetleri deneyimi yaşadı, gördü” diyerek sözlerine devam eden AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, “AK Parti iktidarı olarak 21 yıl boyunca büyük engellerle karşılaştık ancak yılmadık. Hem engelleri aştık hem de büyük başarılara imza attık. Bu süreçte büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasını gerçekleştirdik. Bizlere düşen başta il başkanı olarak şahsım ve mahalle başkanlarımıza kadar her bir teşkilat mensubumuzun bir an bile boşluk vermeden çalışmasıdır. Görevlerimizi eksiksiz yerine getireceğiz. Motivasyonumuzu bozmadan bir ve beraber olarak yolumuza devam edeceğiz. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatları olarak onun omzundaki yükleri sırtlanacağız. Onun liderliğinde ülkemizi müreffeh yarınlara taşımak için atılan her adımın devamını sağlamış olacağız” ifadelerini kullandı.