Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Ömer Günel Engelliler Köyü yöneticileri ile buluştu

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ÖMER GÜNEL, ERDOĞAN ÖVEN ENGELLİLER KÖYÜ İLE KUŞADASI ENGELLİLERİ KORUMA DERNEĞİ’NİN YÖNETİCİLERİNİ AĞIRLADI. BAŞKAN ÖMER GÜNEL, TÜM HEMŞEHRİLERİNİN EŞİT ŞARTLARDA YAŞAMASI İÇİN ÇABA SARF ETTİKLERİNİ BELİRTEREK, “HİZMET VE PROJELERİMİZİ BU ANLAYIŞLA YAŞAMA GEÇİRİYORUZ” DEDİ.

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ÖMER

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Erdoğan Öven Engelliler Köyü ile Kuşadası Engellileri Koruma Derneği’nin yöneticilerini ağırladı. Başkan Ömer Günel, tüm hemşehrilerinin eşit şartlarda yaşaması için çaba sarf ettiklerini belirterek, “Hizmet ve projelerimizi bu anlayışla yaşama geçiriyoruz” dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Kent Konseyi Başkanı Mustafa Ünver, Kuşadası Engellileri Koruma Derneği Başkanı Canan Güler, dernek kurucusu ve saymanı Feridun Uzun, yönetim kurulu üyeleri Ezgi Tezcan Yaşar ve Zahide Atınç’ı makamında ağırladı. Engelli bireylerin sosyal yaşamda karşılaştığı zorlukların ele alındığı ziyarette dernek yöneticileri Kuşadası Belediyesi ile iş birliği içerisinde hareket etmekten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek engellilerin sorunlarına gösterdiği hassasiyet ve kendilerine sunduğu destek nedeniyle Başkan Ömer Günel’e teşekkür etti.

Başkan Ömer Günel ise, dezavantajlı bireylerin toplumda daha fazla yer edinebilmeleri için sosyal yaşam alanlarının genişletilmesi gerektiğine dikkat çekerek, “Kuşadası Belediyesi olarak bu konuda bütüncül bir anlayışla hareket ediyor ve sosyal belediyecilik alanında yapılmayanları yapmak için gayret ediyoruz. Projelerimizden Kuşadası’nda yaşayan herkes faydalansın istiyoruz elbette ama en çok da dezavantajlı vatandaşlarımız için çaba gösteriyoruz. Elbette ki desteğimiz ve çalışmalarımız katlanarak artacak” diye konuşurken, Başkan Günel’e meclis üyesi Emre Fazlılar da eşlik etti.