Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Kocaispir, işçilerle iftarda buluştu

YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANI FATİH MEHMET KOCAİSPİR, İLÇENİN HER NOKTASINDA ÇALIŞAN BELEDİYE İŞÇİLERİ İLE İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ.

YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANI FATİH

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ilçenin her noktasında çalışan belediye işçileri ile iftar programında bir araya geldi.

Belediye şantiyesinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Başkan Fatih Mehmet Kocaispir, eşi Raziye Kocaispir, birim müdürleri ve belediye personelleri ile aileleri katıldı.

İftar öncesinde işçilere hitaben bir konuşma yapan Başkan Kocaispir, “Yüreğir’imiz için omuz omuza çalıştığımız mesai arkadaşlarımın mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum” dedi.

Yüreğir Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunun altını çizen Başkan Kocaispir, “Yüreğir sürekli büyüyor ve gelişiyor, buna bağlı olarak ihtiyaç ve beklentiler de artıyor. Biz bu sorumluluğu beraber yükleniyoruz. Hep beraber omuz omuza halkımıza kesintisiz hizmet ulaştırıyoruz. 4 yılda Yüreğir’de çok güzel işler yaptık. Desteğiniz olmasaydı bu güzel hizmetleri yapamazdık. Hepinize müteşekkirim. Sizlerle yol arkadaşlığı yaptığım için Allah’a şükrediyorum. Allah hepinizden razı olsun” şeklinde konuştu.