Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Çiftçi, projeleri yerinde inceledi

ÇAYIROVA BELEDİYE BAŞKANI BÜNYAMİN ÇİFTÇİ, TAMAMLANAN, DEVAM EDEN VE YENİ BAŞLAYAN PROJELERİ YERİNDE İNCELEYEREK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER ALDI.

ÇAYIROVA BELEDİYE BAŞKANI BÜNYAMİN

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, tamamlanan, devam eden ve yeni başlayan projeleri yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Çayırova’da tamamlanan, devam eden ve yeni başlayan projeleri Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi yerinde inceledi. Engelliler Merkezi, Yenimahalle Aile Sağlığı Merkezi, Muhtarlık Ofisi ve Spor Salonu, Şekerpınar Bilgi Evi ve Aile Sağlığı Merkezi, Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, Yeni Mezarlık Alanını gezen ve yapılan son çalışmalar hakkında bilgiler alan Çiftçi, inşaatı devam eden yatırımları da yerinde inceledi. Çayırova’ya yeni bir kimlik kazandıracak olan Kent Meydanı inşaatında incelemelerde bulunan Çiftçi, üç katlı otopark ve camii yapılan alanda devam eden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Çiftçi’nin Çayırova’da ileride yaşanabilecek trafik sorununa çözüm olması için Kent Meydanı’nda yaptığı katlı otoparkın üçüncü katında kalıp ve demir imalatı devam ediyor.