Bandırmaspor’da hedef 10’da 10 - Banses Gazetesi - Bandırma'nın Güncel Haber SitesiBanses Gazetesi – Bandırma'nın Güncel Haber Sitesi

6 Şubat 2023 - 01:42

Bandırmaspor’da hedef 10’da 10

Bandırmaspor’da hedef 10’da 10
Son Güncelleme :

20 Ocak 2023 - 16:44

Beyçimento Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, ikinci yarı hedefleri, 50 bin dolarlık senet ve kulübe gelen icra gibi konularda açıklamalar yaptı.

 

Kamp dönemini değerlendiren Göçmez, “Antalya’da 11-12 günlük kamp yaptık, 3 hazırlık maçı yaptık. Verimli bir kamp dönemi geçti. Sakatlarımız geri döndü, bir olumsuzluk yaşamadık. Bandırmaspor olarak ikinci yarı hedef nedir diye soruyorlar biz hedefleri maç maç koyuyoruz. İlk yarı kendi evimizdeki maçları değerlendiremedik. Bu yarı evimizde oynayacağımız 10 maçta, 10’da 10 yapacağız. Hedefi çok konuşmak lazım. Beklemediğimiz bir şekilde 19 Mart’a kadar Pazar günü kendi evimizde maç oynayamıyoruz. Buradan taraftarımıza ve şirket sahiplerine sesleniyorum. Cumartesi günkü maçlarımızda kombinesini, biletini gösterene o saatlerde izin verilsin. Bizim taraftarın baskısına çok ihtiyacımız var. Hepimizin kenetlenmesi gerekiyor. Bandırma tarihinde bir rekora imza atıyoruz şu an 1500 kombine satışımız oldu. Kombine 105 lira ve çok avantajlı, yarın o kapalının dolması gerekiyor. 1 taraftara dahi ihtiyacımız var. Futbolcularımız şu an çok motive. İlk yarı ben futboldan memnun olmadığımı her yerde söylüyorum. Transferlerle, yeniden aile yapımızı yakalamakla toparlandık. Birçok futbolcu Bandırmaspor’a gelmek istiyor. Sebebi finansal yapının düzgün olması ve hedefi olan bir takım olmamız. Çok zor bir döneme giriyoruz, bu dönem maç kazandıkça zorlaşacak. Bizim kenetlenmemiz ve topluma çok iyi mesaj vermemiz lazım. 4-5 ay hep birlikte kenetlenelim, herkesten destek bekliyoruz.” dedi.

 

Dembele ve İsaac ile yollarının ayrıldığını aktaran Göçmez, ışıklandırmayla ilgili de açıklamalar yaptı. Göçmez, “Işıklandırmayı da sahayı da yapacak olan Spor Bakanlığıdır. Vali beyle tekrar konuştuk. Bakanımıza ışıklandırma ve saha konusunda tekrar hatırlatma yapılacağını söyledi. Önce bir ışıklandırmayı yapalım, bizim ışıklandırmaya ihtiyacımız var.  Biz de Gece maçı oynamak istiyoruz, devletimizden ışıklandırma istiyoruz. Bizim bu konuda da birlik olmamız lazım. Sayın valimiz bu konuda çok çalışıyor.” dedi.

İCRA KONUSU ÇÖZÜME ULAŞTI

Zafer Timur Odaman ile görüşerek icra konusunu çözüme ulaştırdıklarını açıklayan Başkan Göçmez, “Zafer beyle bir toplantı yaptık. Gerçekten çok naif bir insan. 2015’ten bu yana olayları anlattığı zaman gerçekten üzülüyorsun. 1,4 milyonluk icra bugün itibariyle kaldırılıyor. Kendisiyle görüştük 3 taksitte ödeyeceğiz, yüzde 40’a yakın bir indirimde yaptılar. 2015 yılından bu yana gelen konuyu da bu yönetim çözdü. Emeği geçenlere de teşekkür ediyoruz. 50 bin dolar verilmiş ve sisteme TL olarak girilmiş. Göksel Karlahan döneminde de 50 bin dolarlık senet verilmiş. Bu senet verilmiş ama karar defterinde de böyle bir şey yazmıyor. Biz buraya odaklanmayacağız. Bandırmaspor’un hesaplarında icra kalmadı.” diye konuştu.

 

Bandırmaspor’un bazıları tarafından bir basamak olarak görüldüğüne işaret eden Onur Göçmez,“Bandırmaspor bir basamak olarak kullanılmış, Bandırmaspor’u kullandırmayın, ezdirmeyin, kimsenin adamı olmayın. Bandırmaspor çok büyük bir camia” dedi. Göçmez, geçtiğimiz günlerde istifa eden Yönetici Serdar Kuter’in istifasını kabul etmediğini de sözlerine ekledi.

 

 

 

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.