Bakkal: “4-1 kazandık ama 7-8 olacak bir maçtı” - Banses Gazetesi - Bandırma'nın Güncel Haber SitesiBanses Gazetesi – Bandırma'nın Güncel Haber Sitesi

6 Şubat 2023 - 02:28

Bakkal: “4-1 kazandık ama 7-8 olacak bir maçtı”

Bakkal: “4-1 kazandık ama 7-8 olacak bir maçtı”
Son Güncelleme :

21 Ocak 2023 - 16:17

 

 

 

Bandırmaspor’un 4-1 kazandığı Tuzlaspor A.Ş. maçının ardından teknik sorumlular maçı değerlendirdi.

 

Tuzlaspor A.Ş. Teknik Sorumlusu Özcan Bizati, yaptıkları hataların pahalıya mal olduğunu kaydetti. Bir an önce eksiklikleri gidermeleri gerektiğini belirten Bizati, “Oyuna iyi başladık erkende gol bulduk, gol bulduğumuz alandan devam etmemiz lazımdı. Daha sonra oyun dengelendi bizim ikinci yarı yaptığımız hatalar pahalıya mal oldu. Bir an önce defansif ve ofansif açıklarımızı kapatmamız gerekiyor.” Dedi .

 

Bandırmaspor Teknik Sorumlusu Mesut Bakkal, girdikleri pozisyonların fazla olduğunu kaydetti. Maçta 7-8 gol pozisyonuna girdiklerini belirten Bakkal, “Çok zor bir maç olacağını biliyorduk. 1-0 maça mağlup başlamamıza rağmen ilk yarıyı 1-1 kapattık. Lig ritmini yakalamak için bu maçı kazanmamız gerektiğini hep konuştuk. İkinci yarı yaptığımız değişiklerden bahsetmek istiyorum, giren oyuncular bize büyük katkı sağladılar. Cumartesi olmasına rağmen taraftarımızın büyük katkısı oldu. 4-1 kazandık ama 7-8 olacak bir maçtı. İyi başladık devam etmek istiyoruz. Önümüzde 17 maçımız daha var.” diye konuştu.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.