Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Çavuşoğlu, depremzedelerle gençlerle sahur yaptı

ASRIN FELAKETİ SONRASINDA SAKARYA’DAKİ KYK YURTLARINA YERLEŞTİRİLEN DEPREMZEDE AİLELERLE BİR ARAYA GELEN DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU, “İLK OYUM AK PARTİ’YE, İLK OYUM ERDOĞAN’A” PROGRAMINA KATILARAK GENÇLERİN SORULARINI YANITLADI.

ASRIN FELAKETİ SONRASINDA SAKARYA’DAKİ

Asrın felaketi sonrasında Sakarya’daki KYK yurtlarına yerleştirilen depremzede ailelerle bir araya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “İlk Oyum AK Parti’ye, İlk Oyum Erdoğan’a” programına katılarak gençlerin sorularını yanıtladı.

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli arsın felaketi olan depremler sonrasında bölgede bulunan afetzede aileler ülkenin birçok noktasındaki KYK yurtlarına yerleştirildi. Bu çerçevede Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, katıldığı iftar programı sonrasında Arifiye ilçesinde bulunan Muhammet Fatih Safitürk Yurdu’na yerleştirilen depremzede aileler ile bir araya geldi. Burada geçmiş olsun temennilerini ileten Bakan Çavuşoğlu, Serdivan ilçesindeki Kafeler Caddesi’nde gençlerle oturup sohbet etti. Daha sonrasında Çavuşoğlu, Adapazarı ilçesinde bir otelde gerçekleşen “İlk Oyum AK Parti’ye, İlk Oyum Erdoğan’a” programında gençlerin sorularını yanıtladı. Programın bitiminde ise gençlerle birlikte sahur yaptı.