Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Anaokulu öğrencileri Polis Haftası’nı kutladı

AYDIN AVUKAT CEVAT ALDEMİR ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ, DÜZENLENEN ETKİNLİKLE POLİS HAFTASI’NI KUTLADI. AYDIN ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ YUNUS POLİS EKİPLERİ VE TRAFİK DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTİM BÜRO PERSONELLERİNİN KATILDIĞI ETKİNLİKLERDE, MERAKLI ÇOCUKLAR POLİSLERLE KEYİFLİ DAKİKALAR GEÇİRDİ.

AYDIN AVUKAT CEVAT ALDEMİR

Aydın Avukat Cevat Aldemir Anaokulu öğrencileri, düzenlenen etkinlikle Polis Haftası’nı kutladı. Aydın Asayiş Şube Müdürlüğü Yunus Polis Ekipleri ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Eğitim Büro Personellerinin katıldığı etkinliklerde, meraklı çocuklar polislerle keyifli dakikalar geçirdi.

Trafik ekiplerince gerçekleştirilen etkinlikte can güvenliği, kemer kullanımı ve trafik lambaları, işaret ve işaretçileri konusunda sınıflarında eğitim verildi. Asayiş şubenin anlatımıyla, huzur ve güvenin sürdürülebilirliği konusunda yunus polislerince konu anlatımı gerçekleştirildi. Etkinlikte ayrıca yunus polislerin motorlarına binen miniklerin hayalleri gerçekleştirildi.

Program sonunda etkinliğe katılan polislere okul yönetimi tarafından çiçek takdim edildi. Trafik ekiplerinin trafikte güvenli sürüş ve yolculuk, trafik işaret ve işaretçileri konularında ki eğitimlerinden sonra da miniklere madalyon düdükler, balonlar ve trafik boyama kitapları hediye edildi.

Etkinlik ile ilgili okul yönetimi tarafından yapılan açıklamada “Polis Haftası kutlama programına katılan okul idarecilerimiz, geleceğin teminatı olan çocuklarımıza gönül köprüsü ve güven duygusu aşılayan polislere teşekkür etti. Çocukların Polis Haftası şarkıları ile etkinlik sonlandırılarak, yunus polisleri eşliğinde uygulamalı eğitimler yapılan Avukat Cevat Aldemir Anaokulu’nda, trafik polisleri de tüm etkinliklerde aktif rol aldılar. Çocukların “Büyüyünce biz de polis olacağız” sözleriyle sonlandırılan etkinlik çok verimli geçti” ifadeleri yer aldı.