Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘Aliağa Sosyete Pazarı’ açıldı

ALİAĞA BELEDİYESİ İLE İZMİR PAZARCILAR DERNEĞİ İŞ BİRLİĞİNDE KURULAN ALİAĞA SOSYETE PAZARI, YENİ MAHALLE’DE AÇILDI.

ALİAĞA BELEDİYESİ İLE İZMİR

Aliağa Belediyesi ile İzmir Pazarcılar Derneği iş birliğinde kurulan Aliağa Sosyete Pazarı, Yeni Mahalle’de açıldı. Markalı ve kaliteli ürünlerin sergilendiği sosyete pazarı her hafta cuma günü hizmet verecek.

Yeni Mahalle Semt Pazarı’nda kurulan sosyete pazarında 203 tezgâhta giyim, çanta ve aksesuar gibi birçok ürün satışa sunuldu. Markalı, outlet modellerin yer aldığı Aliağa Sosyete Pazarı, her hafta cuma günü sabah 09.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında açık kalacak. Kadın, erkek, büyük, küçük herkesin aradığı ürünü uygun fiyata bulabileceği Aliağa Sosyete Pazarı’na Aliağalılar ilk günden yoğun ilgi gösterirken, Aliağa Belediyesi Milletin Ekibi de pazarcı esnafına ilk günün anısına hediye takdiminde bulundu. Aliağa Kaymakamı Zekeriya Güney ve Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, sosyete pazarında tezgâhları birlikte gezdi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Acar, çocuklarla yakından ilgilendi.

Sosyete pazarının Aliağa’ya katma değer katacağını belirten İzmir Pazarcılar Derneği Başkanı Faysal Acar, “Aliağa Sosyete Pazarı’nda Türk markaları ağırlıklı olacak şekilde ünlü markaların outlet ürünleri satışa sunuluyor. 203 tezgâhın bulunduğu pazarda vatandaşlarımız, aradıkları birçok ürünü çok uygun fiyata bulabilirler. Pazarda Aliağa esnafına öncelik vermeye çalıştık. Bu konuda Aliağa Belediye Başkanımız Serkan Acar’ın da hassasiyeti vardı. Umarım Aliağa halkı memnun kalır. Pazarın açılmasına öncülük eden Başkanımız Serkan Acar ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.