Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Alanya Belediyesi Ramazan etkinlikleri devam ediyor

ALANYA BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ RAMAZAN MEYDANI ETKİNLİKLERİ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR. HER AKŞAM İFTARDAN SONRA BAŞLAYAN PROGRAMLARDA İZLEYİCİLER, HAFTA SONUNU DA DOLU DOLU GEÇİRMEYE DEVAM EDİYOR.

ALANYA BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ RAMAZAN

Alanya Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan Meydanı etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Her akşam iftardan sonra başlayan programlarda izleyiciler, hafta sonunu da dolu dolu geçirmeye devam ediyor.

Alanya Belediyesi’nin yıllardır düzenlediği ve artık gelenekselleştirdiği Ramazan Meydanı ekinlikleri bütün hızıyla devam ediyor. Haftasonu iftardan sonra başlayan programlarda Kanun sanatçısı Aytaç Doğan “Quartet” en sevilen eserlerini dinleyiciler için sergiledi. Ayrıca alanı dolduran çocuklar da palyaço, bubble gösterisi ve sihirbaz gösterilerinde doyasıya eğlendi.

7’den 77’ye herkes ramazan coşkusunu yaşıyor

Alanya Belediyesi Ramazan Meydanı’nda 7’den 77’ye her kesimin büyük ilgi gösterdiği etkinliklerde vatandaşlar hem eğleniyor hem de Ramazan coşkusunu doyasıya yaşıyorlar. Ramazan şerbeti ikram edilen meydanda vatandaşlar kurulan stantlarda geleneksel ve Alanya’ya özgü birçok lezzeti tatma imkanı yakalıyorlar.

İlk kurulduğu günden beri binlerce vatandaşı ağırlayan meydan, görsel olarak da vatandaşlardan tam not alıyor. Etkinlikler Ramazan ayının son gününe kadar aralıksız devam edecek. Gölge Oyunları, Meddah Gösterileri, Orta Oyunları, Kukla Gösterileri, Masallar ve müzik konserinin olduğu meydan, sürpriz sanatçı ve gösterilere de ev sahipliği yapacak.

Ramazan ayı boyunca Alanya Belediye Sarayı yanında yapılacak etkinlikler çerçevesinde bu akşam Hacivat ve Karagöz ile Lal Tasavvuf ve Semazen Grubu Konseri olacak.