Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Alanya Belediyesi halk ekmek büfelerinde satılan pidelere yoğun ilgi

RAMAZAN AYI’NIN VAZGEÇİLMEZİ OLAN RAMAZAN PİDESİ ALANYA BELEDİYESİ HALK EKMEK BÜFELERİNDEN 6 TL İLE VATANDAŞLARLA BULUŞUYOR. RAMAZAN AYI’NIN BAŞINDAN BERİ ARTARAK DEVAM EDEN ÜRETİME HALK BÜYÜK BİR İLGİ GÖSTERİYOR.

RAMAZAN AYI’NIN VAZGEÇİLMEZİ OLAN

Ramazan Ayı’nın vazgeçilmezi olan Ramazan Pidesi Alanya Belediyesi Halk Ekmek Büfelerinden 6 TL ile vatandaşlarla buluşuyor. Ramazan Ayı’nın başından beri artarak devam eden üretime halk büyük bir ilgi gösteriyor.

Ramazan Ayı’nın vazgeçilmez lezzeti Ramazan Pidesi bu yıl 7.5 TL’den satışa sunulmuştu. Ucuz ve kaliteli ekmeği Alanya halkı ile buluşturan Alanya Belediyesi Halk Ekmek Büfelerinde ise 250 gramlık ramazan pideleri 6 TL’den satılıyor. 35 bin ekmek üretimi yapan Alanya Belediyesi, Ramazan ayı ile birlikte 6 bin pideyi de vatandaşlarla buluşturmaya başladı. Hem ucuz hem de kaliteli üretim yapan Alanya Belediyesi’nin halk ekmek büfelerine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Her gün on binlerce ekmek ve pide satışı yapılırken, Ramazan ayının sonuna kadar pide satışları devam edeceği öğrenildi.