Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ahmet Köse: “Adal Grup, inşaat uygulama projeleri ile birçok firma ile rekabet edecek”

ADAL GRUP YÖNETİM KURULU ÜYESİ MUSA KÖSE, GRUP OLARAK YAPTIKLARI İNŞAAT UYGULAMA PROJELERİYLE BİRÇOK FİRMA İLE REKABET EDECEK HALE GELECEKLERİNİ SÖYLEDİ.

ADAL GRUP YÖNETİM KURULU

Adal Grup Yönetim Kurulu Üyesi Musa Köse, grup olarak yaptıkları inşaat uygulama projeleriyle birçok firma ile rekabet edecek hale geleceklerini söyledi.

Adal Grup çalışanları, geleneksel olarak düzenlenen iftar sofrasında biraraya geldi. Burada bir konuşma yapan Adal Grup Yönetim Kurulu Üyesi Musa Köse, “biz büyük bir aileyiz” diyerek, Türkiye’nin ve Kayseri’nin en önemli markalarından birinin Adal Grup olacağını belirtti. Köse, “Bu markayı değerli yapan Adal Grup’un binaları, ekipmanları değil Adal Grup’un vefakar, cefakar çalışanları sizlersiniz. Adal Grup kurulduğu günden bu yana bu misyonla hareket etmektedir. Her yıl ailemize yeni katılanlar olmaktadır. Adal Grup olarak bünyemizde bulunan metaverse yazılım, mimari proje, inşaat uygulama projeleri ile dünya çapındaki birçok firma ile rekabet edecek hale getirilecek” ifadelerini kullandı.

İftar programına, Adal Grup Yönetim Kurulu üyeleri, birim yöneticileri ve çalışanlar aileleri ile katıldı.