ADD’den depremzedelere destek etkinliği

ADD’den depremzedelere destek etkinliği

ABONE OL
Mart 20, 2023 08:54
ADD’den depremzedelere destek etkinliği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Bandırma Şubesi, Çamlık Kafede depremzedeler için kahvaltı etkinliği düzenledi. Etkinlikten elde edilen gelirin Bandırma’da yaşayan depremzedelere alışveriş çeki olarak verileceği açıklandı.

Pazar günü gerçekleştirilen etkinliğe Bandırma Belediye Başkan Vekili Sıtkı Ağan, CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak,  Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, Eski Belediye Başkanı Sedat Pekel ile çok sayıda davetli katıldı.

Kahvaltı programında yaptığı konuşmada her zaman depremzedelerin yanlarında olduklarını belirten ADD Bandırma Şube Başkanı Zeynep Yeşiltaş,  “Bu büyük felaketten zarar gören vatandaşlara elimizden gelen desteği veriyoruz. Bugünde bu amaçla buradayız. Genel Merkezimizin deprem bölgesinde yaptığı çalışmalara da Bandırma olarak maddi destek olduk. Genel Merkezimiz deprem bölgesine 30 adet tuvalet ve 4 mutfak kurdu. Bundan sonra da bölgeye ve depremzedelere desteğimiz devam edecek. Buradan elde ettiğimiz geliri Bandırma’daki depremzedelere ulaştıracağız. Deprem bölgesinde gelen 5 öğrencimize burs verdik yeni başvuruları da bekliyoruz.” dedi.

 

 


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.