Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Adana Kozan’da asfalt seferberliği

ADANA’NIN KOZAN İLÇESİNDE KOZAN BELEDİYESİ EKİPLERİ BELEDİYE BAŞKANI KAZIM ÖZGAN ÖNCÜLÜNDE BAŞLATTIĞI ÇALIŞMADA İLÇEDE 240 BİN METRE KARE ALANDA SICAK ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATTI.

ADANA’NIN KOZAN İLÇESİNDE KOZAN

Adana Kozan Belediyesi ekiplerinin ilçede 240 bin metre kare alanda sıcak asfalt çalışması başlattığı bildirildi. Tüm cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışması yapılırken, ilçede 35 milyon liralık yatırım gerçekleştirildiği kaydedildi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan öncülüğünde başlatılan çalışma tamamlandığında ilçede 40 bin ton sıcak asfaltın caddeler ile buluşmuş olacağı belirtildi. İlçede başlatılan asfalt seferberliğinde Kozan Belediyesine sorumluluğundaki tüm caddelerde sıcak asfalt çalışmasının gerçekleştirildiği yıl sonuna kadar ise bozuk yol kalmamasının hedeflendiği kaydedildi.

Çalışma ile ilgili bilgi veren Kozan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Şantiye Şefi Saycan Say,“İlçemizdeki tüm sokaklarda asfalt çalışması yapıyoruz. Bundan sonraki programda göç yolu ve ışıklı yolda asfalt çalışmamız sürecek. Hedefimiz ilçemizde asfaltsız sokak kalmaması ve tüm bozuk yollara bakım onarım çalışmasının tamamlanması” dedi.