23.02.2020 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

Ertekin ve itibarsızlaştırılmak! 09/07/2018

Önder Balıkçı

Yazarın şu ana kadar yazılmış 313 makalesi bulunuyor.
Paylas

Kim ne derse desin, İsmail Ertekin’i hiçbir zaman “kaliteli bir teknik direktör” konumunda görmedim. Zaman zaman Bandırmaspor’da şansı tutan, sıradan bir teknik adamdı, benim için. Nitekim, Bandırmaspor’da son kez göreve getirilişine de çok açık bir şekilde karşı çıkmıştım.

Ertekin, iyi bir teknik direktör olsa gittiği diğer takımlarda da başarılı olur, sık sık sezon ortasında görevine son verilmezdi.

Bandırmaspor’dan 180 bin liralık alacağının ödenmediğini öne sürerek, Futbol Federasyonu’na şikayette bulunmuş, İsmail Ertekin. Hiç şaşırmadım.

Her fırsatta bordo-beyazlı kulübe sevgisini(!) dile getiren Ertekin için asıl sevgi, demek ki, para. Kulübü çok sevse, Bandırmaspor’un içinde bulunduğu ekonomik darboğazı düşünerek biraz bekleyebilirdi.

Vay, efendim, 4 ay maaş alamamış, yardımcılarının maaşlarını da cebinden ödemiş, kendisini “itibarsızlaştırmak” isteyenler varmış. Ertekin, geç bunları, geç!

Eğer bugün, İsmail Ertekin olarak, sık sık sezonu tamamlayamamana rağmen kulüp bulup, kasanı doldurabiliyorsan, bunu Bandırmaspor Kulübü’ne borçlusun. İnsanda biraz vefa olmalı.

“Bandırmaspor’u, 1. Lig’e çıkaran hocaymış!”

Peki, bir sonraki sezon yaptığı inanılmaz transfer hataları, takımın iskeletini bozması ve yanlış uygulamaları ile kadroyu perişan ederek, 8-9 maç sonunda Bandırmaspor’u terk etmek zorunda kalan ve takımın, 2. Lig’e düşmesine zemin hazırlayan da İsmail Ertekin değil miydi?

Gel de, bazı kişilerin bol keseden “imparator” gibi çok büyük bir sıfatı yapıştırdığı İsmail Ertekin’e, “imPARAtor” diye gönderme yapanlara hak verme!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ