ERİŞ’TEN HAKEM VE VAR'A ELEŞTİRİ - Banses Gazetesi - Bandırma'nın Güncel Haber SitesiBanses Gazetesi – Bandırma'nın Güncel Haber Sitesi

26 Kasım 2022 - 15:25

ERİŞ’TEN HAKEM VE VAR’A ELEŞTİRİ

ERİŞ’TEN HAKEM VE VAR’A ELEŞTİRİ
Son Güncelleme :

13 Kasım 2022 - 16:15

 

Bandırmaspor’un 2-1 kazandığı Manisa Futbol Kulübü karşılaşmasının ardından teknik direktörler maçı değerlendirdi.

Manisa Futbol Kulübü Teknik Direktörü Levent Eriş, VAR ve hakemlere yönelik eleştirilerde bulundu. Eriş, “Oyunun henüz başında yediğimiz bir gol var ki oyuna endişeli ve kötü başlamamıza neden oldu. Sonrasında çok çok kaçırdığımız pozisyon var. Oyunu döndürmek adına çok mücadele verdik. Oyuncularımız çok istediler ve 1-1’e getirdiler. Attığımız bir gol var. Attığımız golü VAR’a gittiler. Ben basit duygularla ajitasyon yapmam. Bu golü ofsayt olarak değerlendirmek VAR sistemi adına bir cinayettir. Kalecinin içeride aldığı bir top var. Bize penaltı veriliyor, o pozisyona bakıldığında da ofsayt. Biz kalan bölümde risk aldık. Biz Manisa FK olarak iyi oynuyoruz ve geleceğe yatırım yapıyoruz. Kazanılması mümkün olan ancak mağlubiyetle biten bir karşılaşma oynadık. Yine önümüzde puanlar alacağımız müsabakalar var. Oyuncularımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Bandırmaspor’un başında maça çıkan Teknik Direktör İsmail Yalçın da şunları söyledi: “Planlamalar doğrultusunda hazırlıklarımızı yaptık. Oyuncularımıza bu maçı kazanabileceklerini söyledik. Artı ve eksilerimiz var bunları rapor olarak Mesut Hocamıza ileteceğiz. Bundan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.