Lise öğrencilerinin karakalem sergisi beğeni topladı

Lise öğrencilerinin karakalem sergisi beğeni topladı

ABONE OL
Mayıs 25, 2023 14:49
Lise öğrencilerinin karakalem sergisi beğeni topladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, 12’nci sınıf ve Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi 10’uncu sınıf öğrencilerini yaptığı özel kara kalem çalışmaları sergisinin etkinliği gerçekleştirildi.

Bandırma Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 12’nci sınıf öğrencisi Bora Şallı ve Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi 10’uncu öğrencisi Metehan Çaldır’ın yaptıkları karakalem çalışma sergisinin açılışı, Bandırma Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Lise öğrencilerinin yaptığı, natürmort figürler ve imgesel konuların ağırlıklı olduğu karakalem çalışmaları öğretmenler ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü. Açılışa Bandırma Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Şefik Acar, Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ahmet Obuz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Bandırma Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Münevver Bülbül, “Öğrencilerimizin kendilerine güvenmesi ve hedef koyması için, bu tür ilgi ve yeteneklerini sergilemesi gerektiğini düşünüyorum. Başarılarından dolayı tebrik ederim” diye konuştu.

Bandırma Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde26 Mayıs Cuma gününe kadar devam edecek olan sergi, Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi’nde 30 Mayıs Salı günü saat 12.00’de tekrar beğeniye sunulacak.

Haber: Selin Girgin


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.