Bullseye Athletics üniversite öğrencilerine desteğini sürdürüyor - Banses Gazetesi - Bandırma'nın Güncel Haber SitesiBanses Gazetesi – Bandırma'nın Güncel Haber Sitesi

26 Kasım 2022 - 13:20

Bullseye Athletics üniversite öğrencilerine desteğini sürdürüyor

Bullseye Athletics üniversite öğrencilerine desteğini sürdürüyor
Son Güncelleme :

24 Kasım 2022 - 11:45

Kurulduğu andan itibaren özellikle kadın basketboluna ve Bandırma’daki spor tutkunlarına önemli hizmet veren Bullseye Athletics tesisleri üniversiteye de hizmet vermeye devam edecek.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda Bullseye Athletics tesisleri Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerine kapılarını açıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Bora Öziş “İki yıldır üniversitemiz spor bilimleri fakültesi öğrencileri yüzme basketbol ve jimnastik uygulama dersleri için tesisimizi ücretsiz olarak açıyoruz. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in ev sahipliğinde yaptığımız protokolle, geçen yıl olduğu gibi 2022/23 eğitim yılında da Spor Bilimleri Fakültesinin uygulama derslerini yapmak üzere Bullseye Athletics tesisimizde ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız Bandırma’mıza değer katmak ve ülkemizde iyi antrenörler kazandırılmasına yardımcı olmak.” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.