28.01.2020 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

Bandırmaspor’a moral yemeği 02/12/2019

Bandırmaspor’a moral yemeği 02/12/2019
Bandırma Emlak

Kocaman Balıkçılık sahibi Osman Kocaman’ın verdiği dayanışma ve moral yemeğinde Bandırmalıspor yöneticileri, teknik heyet ve sporcular bir araya geldi. Yemekte futbolcu Rıdvan Koçak’a da sürpriz bir doğum günü düzenlendi.

Gecede konuşan Osman Kocaman,  “Bandırmaspor Bandırma’nın en eski markası. Herkes Bandırmaspor’a destek vermeli. Özveriyle çalışan bir takımımız var. Bizim takımımıza sahip çıkmamız gerekli. Bandırma’da birlikte bir aradayız, konu Bandırmaspor olunca herkes bu konuda birleşiyor. Bütün Bandırma kenetlenerek bu liderliği devam ettirip şampiyon olmalıyız. Ben şampiyon olacağımıza inanıyorum.” dedi.

Kulüp Başkanı Göksel Karalahan da Bandırma halkının desteğine her zaman ihtiyaç duyduklarını belirterek  “Osman abi her zaman yanımızda oldu. Bu akşam kaynaşma amacı taşımayan yemekte bir araya geldik. Bandırmaspor kentin markası. İnşallah liderliğin sonu güzel olur. Şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Bütün iş adamlarımızdan destek bekliyoruz” diye konuştu. Teknik Sorumlu Serdar Bozkurt ise amaçlarının bir üst lige çıkmak olduğuna işaret ederek şunları söyledi:  ” amacımız takımı üst lige taşımak tabii kenti arkanıza aldığımızda motivasyonumuz artıyor. Bu takımı üst lige taşıyacağız”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bandırma Kız Yurdu