25.11.2020 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

Bandırmaspor destek bekliyor 19/12/2019

Bandırmaspor destek bekliyor 19/12/2019
Bandırma Emlak

“BİZE KULÜBÜ KAPATIN DESİNLER”

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, basın sözcüsü Namık Havutça, Futbol Şube Sorumlusu Soner Koçoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Der ile beraber düzenlediği basın toplantısında verilen sözlerin yerine getirilmemesinden şikayet ederek “olmuyorsa bürokratlar ve belediye başkanları bize kulübü kapatın desinler” dedi.

Kulüp Basın Sözcüsü Namık Havutça ilk yarıyı değerlendirerek “ Sezon başında koyduğumuz hedefleri ilk yarı sonu itibariyle yakaladık. Ekonomik sorunlar konusunda destek gördüğümüzde yönetim olarak aşamayacağımız sorun yoktur. Sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleriz. “dedi.

Kulüplerin belediye desteği olmadan ayakta kalmalarının olanaksız olduğunu belirten Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan “ Ekonomik şartları bilerek bu göreve talip olduk. Şampiyonluğu hedefleyerek bu doğrultuda takım kurduk. Bu yola çıkarken en büyük destekçimiz Onur Göçmez oldu. Maddi manevi katkı verdi. Herkes her şeyi ondan bekliyor. Bu doğru değil. Bu kentin takıma sahip çıkması gerekir. Diğer şehirlerde belediyeler takıma sahip çıkarken kulüp başkanları maddi olarak öne çıkmazlar. Lakin Bandırma’da işler tam tersine oluyor. Bu gerçeği bir türlü kente anlatamıyoruz. Kimseyi küstürmek istemiyoruz. Ancak Büyükşehir ve Bandırma Belediyesinin katkısının artmasını bekliyoruz. Bunu anlatamayacak isek şehri yöneten bürokratlar ve belediye başkanları bize kulübü kapatın desinler. Benim ya da bir başkasının başkan olmasının bir önemi yok. Yönetim kurulumuz tek yürek şeklinde şampiyonluğa kitlendik. Onur Göçmez’in ön planda olması beni asla rahatsız etmiyor.” dedi.

“ARTIK DENİZ BİTTİ”

9 Aralık’taki gecede 7 bin adet forma satıldığını söyleyen Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Der “ Şu ana kadar bin adet formanın parasını tahsil ettik. Gecede beklediğimiz desteği göremedik. Bu da Asbaşkan Onur Göçmez’i çok üzdü. Asbaşkanlık görevinden ayrılma kararı aldık. Yönetim olarak onu bu kararından vazgeçirmeye çalışıyoruz. Hemen 1 milyon 300 bin lira ödeme yapmamız gerekiyor. Artık deniz bitti. Bu şehri yönetenlerin sorumluluk çerçevesinde katkı vermelerini bekliyoruz.” diye konuştu.  

“KİMSE BANDIRMASPOR KULÜBÜNE HÜKMEDEMEZ”

Bandırmaspor Futbol Şube Sorumlusu Soner Koçoğlu, takım hakkında açıklamalarda bulunarak şunları aktardı:“ 2. Yarı hazırlık kampımızı 21 Aralık’ta Antalya’da başlatacağız. Berat ve Samet kampa katılacaklar. İrfan biraz daha ileri tarihlerde sakatlığı atlatıp aramızda olacak.  6 futbolcuyu kadro dışı bıraktık. Sebeplerini daha önce kamuoyu ile paylaştık. Batuhan Karadeniz’e de 2 yarının başına kadar kulüp bulması için izin verdik. Bizim gündemimiz de bu konu artık kapanmıştır. Kendisiyle artık çalışmayacağız.

Sosyal medyada Batuhan Karadeniz hakkında yapılan açıklamalarına taraftarımız dikkate almasınlar. Yönetim kurulunun açıklamalarına itibar etsinler. Hiçbir futbolcu Bandırmaspor’a hükmedemez. Yine sosyal medyada teknik Direktörümüz Serdar Bozkurt hakkında yapılan açıklamaları kabul etmiyor ve kınıyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DİĞERLERİ