Bandırma’da bayrak yakan kadın tutuklandı - Banses Gazetesi - Bandırma'nın Güncel Haber SitesiBanses Gazetesi – Bandırma'nın Güncel Haber Sitesi

24 Eylül 2022 - 19:20

Bandırma’da bayrak yakan kadın tutuklandı


Bandırma’da bayrak yakan kadın tutuklandı
Son Güncelleme :

22 Eylül 2022 - 14:20


Bandırma’da Türk Bayrağını yaktı, polisten kaçamadı

Günaydın Mahallesi, İstiklal Caddesinde geçtiğimiz gece yaşanan Türk Bayrağının yakılması olayında bir kişi tutuklandı. Caddede Türk Bayrağı’nın yakıldığı ihbarı üzerine Bandırma Emniyeti harekete geçti. Yapılan kamera incelemeleri sonucunda olayın olduğu 20 Eylül saat 03:00 sularında bir kadının olay yerinde bulunduğu belirlendi. İncelemeyi derinleştiren polis görgü tanıkları ve kamera kayıtlarından olayı gerçekleştiren kadının 30 yaşındaki H.İ. olduğunu belirledi.

Şüpheli kadının yakalanması için çalışma başlatan emniyet güçleri çarşamba günü düzenlediği operasyonla H.İ.’yi gözaltına aldı. Perşembe günü mahkemeye sevk edilen H.İ. “Devletin Egemenlik Alametlerini Aşağılama” suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Alınan bilgiye göre; olayın siyasi bir yönü olmadığı, H.İ.isimli kadının fuhuş, kasten yaralama, hırsızlık gibi suçlardan çok sayıda suç kaydı olduğu öğrenildi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.