23.02.2020 - Banses Gazetesi - Bandırma Güncel Haber

Bandırma’da 27 bin öğrenci karnelerini aldı 18/01/2020

Bandırma’da 27 bin öğrenci karnelerini aldı 18/01/2020
Bandırma Emlak

Öğrencilere en güzel öneri Mutlu Aslan’dan geldi:  “Eğlenin, gezin, kitap okuyun, sinemaya gidin. Bilgisayar ve televizyondan uzak durun.”

 

Bandırma’da okul öncesi, ilk, orta ve liselerde eğitim gören 27 bin öğrenci karnelerini alarak 2 hafta sürecek tatile başladı.

Yeni hizmete giren Yaman Egeli İlkokulunda karne dağıtım törenine katılan Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, çocuklara tek tek karnelerini vererek ara tatil için önerilerde bulundu.

 

Bandırma’da okul öncesi, ilk, orta ve lise olmak üzere toplam 27 bin 700 öğrencinin cuma günü karnelerini aldığını belirten Aslan, çocuklara kitap okumaları konusunda tavsiyede bulundu. Aslan, “Bandırma’da okul öncesi ile birlikte 27 bin 700 öğrencimiz yarıyıl tatiline çıktı. Öğrencilerimize bu yarıyıl tatili içinde bol bol dinlenme, kitap okumalarını, gezmelerini, sinemaya gitmelerini ve çeşitli sosyal aktivitelerde bulunmalarını tavsiye ediyoruz. Bilgisayarın ve televizyonun başında fazla vakit geçirmesinler. Velileriyle kaliteli ve zevkli vakit geçirmelerini tavsiye ediyoruz. Yapılacak faaliyetler içinde çeşitli yerleri ziyaret etmelerini,  başta da müzelere gitmelerini tavsiye ediyoruz. Öğrencilerimize şimdiden iyi tatiller diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Paylas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ