Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Yenilikçi teknolojilerin kullanımı bölge ekonomisine katkı sağlıyor”

Yenilikçi teknolojilerin kullanımının bölge

Yenilikçi teknolojilerin kullanımının bölge ekonomisinin güçlenmesine büyük katkı sağladığını söyleyen BTO Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, “AE Solar Enerji’nin bu alandaki çalışmaları Bandırma’ya önemli faydalar sunuyor.” dedi.

Bandırma Ticaret Odası (BTO) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, AE Solar Enerji Elektrik ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kurucu Ortağı Yönetim Kurulu Başkanı Aytaç Havsalı ile Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ertaç Havsalı’yı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Havsalı, şirketin faaliyetleri ile ilgili Başkan Yılmaz’ı detaylı olarak bilgilendirdi. Havsalı, AE Solar Enerji’nin, büyük, orta ve küçük ölçekli işletmeler için güneş enerjisinden elektrik üreten sistemler kurduğunu ve bu sistemlerin tüm aşamalarını kendi bünyelerinde gerçekleştirdiklerini anlattı.

“ENERJİ İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN SİSTEMLER KURUYORUZ”

Elektriğe erişimin olmadığı çiftlik, dağ evi, bağ, bahçe, yazlık gibi yerlerde de enerji ihtiyaçlarını karşılayan sistemler sunduklarını söyleyen Ertaç Havsalı, “Güneş enerjisinden elektrik üretmek için gerekli tüm tasarım, projelendirme, danışmanlık hizmetleri ile kurulum sonrası bakım ve onarım faaliyetlerini kusursuz bir şekilde kendi bünyemizde uzman kadromuzla yapıyoruz.” dedi. Ardından Başkan Yılmaz, güneş enerjisi sistemlerini destekleyici alüminyum profil ve yedek parça üretim hatlarını gezdi.

“BANDIRMA VE ÇEVRESİNE ÖNEMLİ FAYDALAR SUNUYOR”

AE Solar Enerji’nin bölge ekonomisine sağladığı katkılardan dolayı memnuniyet duyduğunu belirten BTO Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, “Enerji çözümleri konusunda yerel işletmelerin desteklenmesi ve yenilikçi teknolojilerin kullanımı, bölge ekonomisinin güçlenmesine büyük katkı sağlamaktadır. AE Solar Enerji’nin bu alandaki çalışmaları Bandırma ve çevresine önemli faydalar sunuyor.” dedi. HABER MERKEZİ