Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tosun, “Kazandıkları demokrasi zaferini tebrik ediyorum”

5 yıllık görev süresini

5 yıllık görev süresini tamamlayan önceki dönem Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Dursun Mirza ve Ahmet Akın’ı tebrik ederek “Sosyal Belediyecilik bayrağı şehrimizde dalgalanmaya devam edecek.” dedi.
Görev süresini tamamlayan dönem Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Bandırma Belediye Başkanı olarak seçilen Dursun Mirza ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Ahmet Akın’ı resmi sosyal medya hesabından tebrik etti. Başkan Tosun, yaptığı paylaşımda şunları söyledi;
“Bugün gerçekleşen yerel yönetim seçimlerinde kazanan amasız ve fakatsız sıkı sıkıya sarıldığımız demokrasi olmuştur. Yurttaşlık görevini yerine getiren halkımız Türkiye genelinde yeni bir siyasi iklim yaratılması kararını net bir şekilde sandıklara yansıtmıştır. Bu vesileyle; üyesi olmaktan büyük gurur duyduğum partimizin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın’ı ve Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza’yı kazandıkları demokrasi zaferi neticesinde tebrik ediyorum. Sosyal Belediyecilik bayrağı şehrimizde dalgalanmaya devam edecek, kentimiz aydınlık Türkiye’nin yüzü olacaktır.”

HABER MERKEZİ