Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öztaylan, “Bandırma’ya 60 bin konut yapılması gerekiyor”

Bandırma Şoförler Odası’nı ziyaret

Bandırma Şoförler Odası’nı ziyaret eden AK Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Öztaylan, Başkan Osman Çapar’dan şoförlerin istek ve sorunlarını dinleyerek Bandırma’nın trafik sorununa çözüm bulacağını söyledi.

AK Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan, 31 Mart Yerel Seçimleri’nden önce Bandırma’da ziyaret programı düzenledi. Öztaylan, ziyaret programının ilk durağında Bandırma Şoförler Odası’nı ziyaret etti. Şoförler Odası Başkanı Osman Çapar, Cemal Öztaylan’ı makamında ağırladı. Gerçekleştirdiği ziyarette, Çapar’dan şoförlerin istek ve sorunlarını dinleyen Öztaylan, Bandırma’nın trafik sorunu ile ilgili çözümler üreteceğini kaydetti. Öztaylan, “Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin kavşağı için geçici olarak yan yol yapıyoruz. Eğer Belediye Başkanı olursam Bandırma’nın trafik sorunu için çalışmalar yapacağım. İlk derdim cadde ve sokaklardaki çukurları tamir etmek. 15 senenin kaybını uyurken bile nasıl telafi ederiz diye düşünüyorum. Bandırma’nın paraya değil elde olan imkânların değerlendirilmesine ihtiyacı var. Benim dönemimde personel maaş tutarı belediye bütçesinin yüzde 24’üne kadar düşmüştü. Şu anda bu tutar belediye bütçesinin yüzde 62,59 una yükselmiş durumda. Belediye’de 1000’den fazla insan çalışıyor. Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağım ama çalışmayan adamda bırakmayacağım. Herkes Bandırma için çalışacak.” dedi.

“70 YAŞIMDAN SONRA 18 YAŞIMDAKİ AZİMLE YOLA ÇIKTIM”
Bandırma’ya 60 bin konut kazandırılması gerektiğini söyleyen Öztaylan, “Ben AK Partili olarak değil, Bandırma Partili olarak çalışacağım. Bandırma’da 5 yılda kaybolan 15 yıl dahil 20 yıllık iş yapmak için çabalayacağım. 70 yaşımdan sonra 18 yaşımdaki azimle yola çıktım. Çalmadan, kimseye haksızlık yapmadan, yandaşıma çıkar sağlamadan hizmet edeceğim. Bandırma’nın geleceği için hangi partiden olursanız olun, emanet oy istiyorum. Bandırma’nın yapısal özelliğine teknik heyetimizle beraber sahip çıkarak yapılması gereken önemli işleri yapacağım. Belediyeye rant peşinde olan hiçbir müteahhitti, şehir plancısını almayacağım. En iyi şehir plancısı ve en iyi müteahhitleri getirerek en iyi şekilde hizmet vereceğim. Bandırma’da hayata geçirilmesi gereken acil bir proje daha var. Burada Organize Sanayi Bölgesi kuruldu ve 190 fabrika temeli atıldı. Bu fabrikalarda 500 kişi çalışsa 90 bin kişi, ailesiyle birlikte hesaplarsak 200 bin kişi yapar. Bu yüzden Bandırma’ya acil olarak 60 bin konut yapılması ve bu konutların doğru konuşlandırılması gerekiyor. Bununla da ilgili çalışmalar yapacağım.” diye konuştu.
Haber: Selin Girgin

Reklamı Geç