Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Otopark için geri sayım başladı

Bandırma Atatürk Caddesi, eski

Bandırma Atatürk Caddesi, eski Çocuk Sarayı’nın bulunduğu alanda, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan katlı otopark için AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, müjdeyi verdi.

Halk arasında “Eski Çocuk Sarayı” olarak bilinen bina 4 yıl önce yıkılmıştı. Binanın arazisi için geçen yıl AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan tarafından Büyükşehir şehir plancısı ve mimarların yıkılan bina için proje yapacaklarını kaydetmişti. Başkan Doğan, yıllardır yapılması beklenen katlı otopark için müjdeyi yeniden Bandırmalılara verdi.

“OTOPARK İÇİN PROJE HAZIRLANIYOR”

Başkan Doğan, “Bandırmalılara ve değerli hemşehrililerime Bayram arifesinde Bandırma’nın en büyük sorunu olan otopark sorununun çözüleceği müjdesini veriyorum. Daha önce yıkılan Çocuk Sarayı’nın bulunduğu alana, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Baş danışmanımız Cemal Öztaylan’ın talimatıyla düzenlemeler yapılacak. Bandırma’nın trafik ve otopark sorununu halledecek bir proje hazırlanıyor. Çevredeki vatandaşların ve esnafların yararlanacağı otopark uygun fiyatlara olacak. Şimdiden herkesin Bayramını kutluyorum, iyi bayramlar.” diye konuştu.

Haber: Selin Girgin