Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Onur Göçmez’den kongre çağrısı

Bandırmaspor Onursal Başkanı Onur


Bandırmaspor Onursal Başkanı Onur Göçmez, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla Bandırmasporluları 5 Haziran’da yapılacak kongreye davet ederek birlik beraberlik mesajı verdi.
Bandırmaspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu 13 Mayıs’ta başkan adayı olmaması dolayısıyla 5 Haziran’a ertelenmişti. İlk kurulda başkan adayı olmayacağını açıklayan Bandırmaspor Onursal Başkanı Onur Göçmez, sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile Bandırmaspor taraftarlarını Bandırmaspor’a sahip çıkmaya davet etti.
“HERKES GELMELİ TAKIMINA VE GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMALI”
Bandırmaspor’un tarihinde yapılan en kalabalık kongresinin 5 Haziran’da olması gerektiğini belirten Başkan Göçmez, “Belediye Başkanımızla, ilçe sporumuzla, siyasi partilerimizle, odalarımızla, muhtarımızla, Kroniklerle, Lider tayfayla, Kır saçlılarla, Panormosla, Bordo Tayfa ile, Cinçukuru ile, Bentbaşıoldboys ile, caddemizle, sokağımızla, mahallemizle, köyümüzle, çarşımızla, pazarımızla, abisi, kardeşi, kadını, çocuğu, bordosu ve beyazı ile bazen Levent’te bazen çamlıkta, bazen Gönen’de de bazen Edincik’te, bazen hayalde ve bazen gerçekte, bazen İstanbul’da bazen Diyarbakır’da… Biz biriz kimse kıssadan hisse yapmasın. Kimse üstüne düşmeyen vazife altına girmesin. Bilir misiniz bir laf vardır; ‘Kalabalık ile tenha arasında ki farkı bilmek.’ Biz bölünmeyiz bölünmeyeceğiz! Biz her şeyi toparlarız! Biz Bandırmalıyız, var olsun Bandırma… 5 Haziran’da salonda olacağız. Tarihin en kalabalık kongresi olmalı herkes gelmeli takımına ve geleceğine sahip çıkmalı.” diye konuştu.HABER MERKEZİ