Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mirza: “Kapılar sonuna kadar açık olacak”

Bandırma Belediye Başkanı Dursun

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, mazbatasını almasının ardından Cumhuriyet Meydanı’nda meclis üyeleri ve partililerle buluşarak devir teslim töreni için Bandırma Belediyesine yürüdü.

Meydanda konuşan CHP Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak, “Bu seçimi saygı ve sevgi kazandı. Bu zaferi birlikte omuz omuza iktidara taşımamız boynumuzun borcudur. Sarı kartı gösterdik yakın zamanda kırmızı kartta buluşmak dileğiyle” dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Atatürk Anıtı’na karanfil bırakarak “yerel seçimler sonrasında önemli bir başarı elde ettik. İlk kez uzun yılar sonra Balıkesir’i kazandık Bandırma’yı üst üste dördüncü kez kazandık. Bana da 2. kez Belediye Başkanlığı yapmak nasip oldu. Siz Bandırmalılara teşekkür ediyorum beni onurlandırdınız. Türkiye’de de birinci parti olduk. Tüm Partililerimize, bize destek olanlara ekip olarak çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Başarılar sürdürülebilir olursa, geleceği taşınırsa anlam kazanır.” dedi.

“KAPILAR SONUNA KADAR AÇIK OLACAK”

Hiç kimseyi dışlamadan ötekileştirmeden hem belediye personelini hem de Bandırma halkını kucaklayacaklarını söyleyen Dursun Mirza, “Kapılar sonuna kadar açık olacak herkese açık olacak. Tabii ilk günler yoğun olacak mesajlarına cevap veremediğim tüm yurttaşlardan da özür diliyorum. Bu dönem ben arkadaşlarımı çalıştıracağım ben meydanlarda olacağım. Daha göreve başlamadan meydandaki granitlerin tamiratı başladı. Her şeyi planlıyoruz projelerimizi bir bir hayata geçirecek. Ötekileştirme ve dışlama olmayacak herkesi kucaklıyoruz. Tüm belediye personelini kucaklıyorum. Bandırma’nın yapılacak çok işi var.”diye konuştu.

Konuşmaların sonrasında meydanda toplanan kalabalık devir teslim töreni için Atatürk Caddesi üzerinden Bandırma Belediyesine hareket etti.

HABER MERKEZİ