Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mirza: “Asıl çalışma dönemi şimdi başladı”

Bandırmalılara mesaj yayınlayan Belediye

Bandırmalılara mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma’da gerçekleştirilecek olan projeler için hazırlıkların devam ettiğini belirtti.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin sona ermesinin ardından ilk iş günü Bandırmalılara resmi sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Başkan Mirza, yayınladığı mesajda Bandırma’da eksikliklerin tamamlanması için yapılacak olan çalışmaların hızlandırıldığını belirtti.

“BELEDİYEMİZİ DERLEYİP TOPARLAMA DÖNEMİNE GİRDİK”
Bandırma’da gerçekleştirecekleri projeler için hazırlıkların devam ettiğini belirten Başkan Mirza, “Bayram sonrası mesainin ilk gününde enerjiyle görevimizin başındayız. Bandırmalılara bekledikleri hizmetleri yapmak için sabırsızlıkla görev yapıyoruz. Göreve başlayalı 3 ay bile olmadı. Bu sürecin yarısı bayramlarla, tatillerle, yurt içi, yurt dışı seyahatlerle geçti. Bizim için asıl çalışma dönemi şimdi başladı. Yaz dönemine giriyoruz ama belediyeler için yaz dönemleri çalışma dönemleridir. Yol, asfalt, yeşil alan, temizlik, projelerin hazırlıkları konusunda da Bandırma Belediyesi olarak bizler önemli görevler üstleniyoruz. Belediyemizi derleyip toparlama dönemine girdik. Bütçemizi dengeliyoruz ve eksikliklerimizi tamamlıyoruz. Projelerimize başlamak için de hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Bandırma Belediyesi’nin personeli ile birlikte çalışanları ile birlikte yoğun bir çalışma dönemin giriyoruz. Tüm Bandırmalıların geçmiş bayramını kutluyor, sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum.” dedi.HABER MERKEZİ