Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KALDIRIM İŞGALLERİ KAZA GETİRDİ

Kent yaşamı sırasında gördüğü

Kent yaşamı sırasında gördüğü olumlu veya olumsuz etkinlikleri gündeme getirmesiyle bilinen Hasan Sümer önceki gece saat 21.00 sıralarında yine bir olumsuz olayı yaşadığı sırada kazaya uğradı.

Bandırma’nın eski fırıncılarından Sümer Fırını sahibi Hasan Sümer, Atatürk Caddesi 1. Noter ile köşe başındaki kuruyemişçi işyeri önlerinde kaldırım üstüne yığılan dolap ve diğer gıda maddelerinin daralttığı ve yaya geçişlerinin engellendiği sırada bir cisme takıldı. Dengesini kaybederek yere düşen 120 kilo ve 72 yaşındaki Hasan Sümer başından ağır yaralandı.

Kısa sürede olay yerine gelen 112 Acil Servis Ambulansı görevlileri çok seri bir şekilde başı şişen ve baygınlık geçiren Sümer’e ilk müdahaleyi yaptılar. Bandırma Araştırma ve Eğitim Hastanesi’ne götürülen Hasan Sümer burada yapılan tıbbi tetkikler sonunda taburcu edildi. Nasıl düştüğünü hatırlamadığını söyleyen Sümer “galiba bir cisme takıldım; o sırada çok sayıda yaya arasında kaldım çünkü kaldırım eşya yığınları nedeniyle daralmıştı” dedi.

Hasan Sümer daha önce de yanmayan aydınlatma lambalarının karanlıkta bıraktığı mendirekte ayağından hafif yaralanmış, olayın basına intikalinden sonra arızalı 20 elektrik direği yenilenmişti. Erdem ÖZCAN